تعمیرات تخصصی انواع درام فیلتر:

شرکت مهندسی کاوش آفاق با بیش از یک دهه تجربه در زمینه طراحی، ساخت، تعمیر و بازسازی ماشین آلات کشاورزی و آبزیپروری یکی از مبتکرین در حوزه این صنعت  میباشد. این مجموعه صنعتی در جهت رفع نیاز روز صنعت ایران قدم در راه تولید و تعمیر انواع درام فیلتر گذاشته است و با بهره گیری از فن آوری روز دنیا و تجهیزات پیشرفته صنعتی بر بسیاری از موانع ساخت، تعمیر و پشتیبانی صنعت درام فیلتر و وکیوم درام فیلتر فائق آمده است.

این شرکت  همگام با دانش روز دنیا، ارتباط با شرکتهای خارجی تامین قطعات، خرید و فروش، طراحی، ساخت، تعمیر انواع درام فیلتر و وکیوم درام فیلترها  در تمامی سطوح کاری را دارد و برای رضایتمندی کامل مشتریان این صنعت، تعمیر انواع درام فیلترها و وکیوم درام فیلترها همراه با گارانتی میباشد. شرکت کاوش آفاق در زمینه طراحی تولید، تعمیر و بازسازی و تامین قطعات وکیوم درام فیلتر و تعمیر انواع درام فیلتر با کادری مجرب آماده ارایه خدمات فوق میباشد و همچنین کارشناسان این گروه صنعتی با توجه به تجربه کاری بیش از یک دهه در زمینه تعمیر انواع درام فیلتر و وکیوم درام فیلتر آمادگی اعزام، مشاوره و بررسی سیستم درام فیلتر و وکیوم درام فیلتر میباشند.

مشتری میتواند بعد از تعمیر درام فیلتر، هنگام تست در محل حاضر شده و ناظر بر عملکرد درام فیلتر باشند. درام فیلتر تعمیر شده دارای گواهی و گارانتی دو سال می باشد.پس از بررسی درام فیلتر  وارده به شرکت  گزارشی از وضعیت  درام فیلتر به مشتری ارائه شده و راهکارهای بازسازی و هزینه  به اطلاع شما خواهد رسید.